6732 BRILLIANT BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6732 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 362kg |
| Block | 6732 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1810kg |
| Block | 6732 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2896kg |
| Block | 6732 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1086kg |